امام صادق علیه‌السلام فرمود:
میل به دنیا، مایۀ غم و اندوه است و بى‏‌میلى و زهد به دنیا، مایۀ آسایش دل و پیکر است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » بازارها » بورس » شهری » صنعت و تجارت » کسب و کار
گزارش روزانه بورس ۱۰ بهمن/ ریزش ۱۰ هزار واحدی شاخص در معاملات امروز

گزارش روزانه بورس ۱۰ بهمن/ ریزش ۱۰ هزار واحدی شاخص در معاملات امروز

بازار در پایان معاملات امروز با ریزشی ۱۰ هزار واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و۱۱۰ هزار واحد آرام گرفت.

به گزارش پایگاه خبری انعکاس آینده ، به نقل از تسنیم

بازار سهام چهارمین روز کاری هفته را برخلاف روز های گذشته متعادل آغاز نکرد و از همان ابتدا اکثر سهام بازار در دامنه خمنفی معامله شدند. این در حالی است که نرخ ارز در بازار غیر رسمی با افزایش قابل توجهی در این روز ها مواجه شده است اما بازار سرمایه فعلا واکنش خاصی به افزایش نرخ ارز غیر رسمی نشان نداده است.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی ۱۰ هزار واحدی به ۲ میلیون و ۱۱۰ هزار واحد رسید، همچنین  نیز شاخص کل هم‌وزن نیز با ریزشی ۴ هزار  واحدی به ارتفاع ۷۳۴ هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «شپنا»، «شستا» و «وبملت» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «آریا»، «بپاس» و «فصبا» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «داتام»، «شستا» و «ثشاهد» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «نخریس»، «فصبا» و «کرومیت» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ ۱۰ بهمن ماه ۱۴۰۲، مبلغ ۵ هزار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود ۳۰۰ میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز ۱۱۰ نماد در محدوده مثبت و ۳۲۸ نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس ۱۱۴ نماد در محدوده مثبت و ۲۲۸ نماد در محدوده منفی معامله شدند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*