امام صادق علیه‌السلام فرمود:
میل به دنیا، مایۀ غم و اندوه است و بى‏‌میلى و زهد به دنیا، مایۀ آسایش دل و پیکر است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » اسلایدر » کشاورزی
رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران خبر داد:

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران خبر داد:

ادامه روند موفق خرید تضمینی خرمای استعمران و استقبال نخلداران خوزستانی

به‌گزارش پایگاه خبری انعکاس آینده به نقل از پات، دکتر اسماعیل قادر‌ی‌فر رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران ضمن اشاره به ابلاغیه وزیر جهاد کشاورزی در خصوص خرید خرما استعمران گفت: خرید خرما با رعایت دقیق ابلاغیه مقام عالی وزارت و دستورالعمل فنی و اجرایی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، در راستای حمایت از نخلداران خوزستانی و وظایف حمایتی این سازمان تا ۳۰ مهرماه سال جاری و با رعایت دقیق استانداردهای خرید و نگهداری این محصول ادامه خواهد داشت.

وی ضمن اشاره به ادامه روند خرید خرمای استعمران در استان خوزستان تا پنج شنبه یکم مهر ماه ۱۴۰۰ گفت: از مجموع ۳ میلیون و ۵۷۸ هزار و ۸۹۸ کیلوگرم خرمای خریداری شده در ۷ مرکز خرید از نخلداران خوزستانی ۳۳.۰۶ درصد خرمای درجه یک، ۵۶.۵۱ درصد خرمای درجه ۲ و ۱۰.۴۳ درصد خرمای درجه ۳ بوده است.

دکتر قادری‌فر در ادامه تصریح کرد: این میزان خرما با ارزش ریالی ۲۸۹ میلیارد و ۴۰۲ میلیون و ۷۱۷ هزار و ۴۰۰ ریال از ۶۰۵ بهره بردار و نخلدار خوزستانی خریداری شده است.

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با بیان این مطلب که تعداد محموله‌های وارد شده به مراکز خرید در استان خوزستان تا پنج شنبه شب ۷۵۲ محموله بوده است بیان کرد: از مجموع ۳ میلیون و ۵۷۸ هزار و ۸۹۸ کیلوگرم خرمای خریداری شده در مراکز خرید یک میلیون و ۱۸۳ هزار و ۱۰۶ کیلوگرم خرمای درجه یک، ۲ میلیون و ۲۲ هزار و ۴۹۷ کیلوگرم خرمای درجه ۲ و ۳۷۳ هزار و ۲۹۲ کیلوگرم خرمای درجه ۳ بوده است.

گفتنی است، روند خرید تضمینی خرمای استعمران در استان خوزستان که با استقبال بی‌سابقه نخلدارن مواجه شد تا ٣٠ مهر ماه سال جاری همچنان با جدیت ادامه خواهد داشت و سازمان مرکزی تعاون روستایی تمامی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های خود را برای انجام این عملیات بزرگ و موفق برای حمایت از نخلداران خوزستانی به کار خواهد بست.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*