امام صادق علیه‌السلام فرمود:
میل به دنیا، مایۀ غم و اندوه است و بى‏‌میلى و زهد به دنیا، مایۀ آسایش دل و پیکر است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » اسلایدر » صنعت و تجارت » کشاورزی
وامدار مردم سختکوش مغان خواهیم بود
محمدی، رئیس هیات مدیره کشت و صنعت مغان:

وامدار مردم سختکوش مغان خواهیم بود

در این مسیر با هیچ احدی لابی نکرده ایم و دغدغه همه ما آبادانی منطقه مغان و شرکت است و پروردگار را شاکرم که آبرویی داریم و آن را هم در اینجا با خدا معامله خواهیم کرد .

به گزارش پایگاه خبری انعگاس آینده ، رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: خوشبختانه برای اولین بار همه اعضای منتخب و مدیران فعلی اهل مغان بوده و دغدغه آبادانی منطقه مغان را بیشتر از هر فرد و گروهی دارند.

قاسم محمدی در نشست توجیهی–تبینی با حضور ارکان قضایی و بازرسی استان اظهار داشت: سوابق مدیران جدید شرکت نشاندهنده روحیه امانتداری و ولایتمداری آنان است، از اینرو وامدار مردم سخت کوش منطقه خواهیم بود و برای رضایت آنان تلاش خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: روحیه جهادی در بین پرسنل شرکت حکمفرماست و مطمئن هستیم، می توان با ایجاد کارگروه متشکل از همین کارشناسان و متخصصین در تمامی حوزه ها و با حفظ کرامت انسانی و با هدف گذاری واحدبه واحد و بررسی مجدد و نوین با برنامه ریزی منسجم کارهای زراعی، دامی، باغی، تولیدی و صنعتی با شکل موثرتری پیش خواهد رفت.

رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان ادامه داد: وقتی سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی اظهار داشته که سرباز هستند پس ما هم نوکر مردم هستیم و در کشت و صنعت مغان نیز، باید جهاد دیگری را جاری سازیم.

محمدی با اشاره به نحوه گزینش مدیران جدید شرکت، خاطرنشان کرد: در این مسیر با هیچ احدی لابی نکرده ایم و دغدغه همه ما آبادانی منطقه مغان و شرکت است و پروردگار را شاکرم که آبرویی داریم و آن را هم در اینجا با خدا معامله خواهیم کرد .

وی در پایان گفت: امیدوارم در مسیر خدمتگذاری توفیق داشته باشیم که خدمت جهادی را در این سنگر تولید و بهره برداری به مقصد و سرانجام رسانده و بازهم بتوانیم در حفظ این امانت سربلند باشیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*