امام صادق علیه‌السلام فرمود:
میل به دنیا، مایۀ غم و اندوه است و بى‏‌میلى و زهد به دنیا، مایۀ آسایش دل و پیکر است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » اسلایدر » حمل و نقل » شهری » صنعت و تجارت
امضای تفاهم نامه همکاری بین وزارتخانه های دفاع و راه
با حضور وزرای دفاع و راه صورت گرفت؛

امضای تفاهم نامه همکاری بین وزارتخانه های دفاع و راه

تفاهم نامه همکاری های مشترک در مشارکت راهبردی در تامین نیازمندی های شرکت راه آهن، تامین قطعات و مجموعه های صنعتی مورد نیاز شرکت راه آهن، بومی سازی مواد و قطعات مورد نیاز شرکت راه آهن با هدف ایجاد استقلال صنعتی میان وزارتخانه های دفاع و راه منعقد شد.


به گزارش خبرگزاری انعکاس آینده، ظهر یکشنبه طی مراسمی با حضور امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی که در ساختمان مرکزی راه آهن برگزار شد، تفاهم نامه همکاری مشترک وزارت دفاع و وزارت راه و شهرسازی به امضا رسید.
این تفاهم نامه با هدف توسعه حمل و نقل ریلی میان دو وزارتخانه دفاع و راه و شهرسازی به امضا رسید. مشارکت راهبردی در تامین نیازمندی های شرکت راه آهن، تامین قطعات و مجموعه های صنعتی مورد نیاز شرکت راه آهن، بومی سازی مواد و قطعات مورد نیاز شرکت راه آهن با هدف ایجاد استقلال صنعتی و بی اثر سازی تحریم های ظالمانه، از جمله مفاد و اهداف این تفاهم نامه است.
همچنین در این مراسم نمایشگاه دائمی جهاد خودکفایی صنعت ریلی افتتاح شد. در این نمایشگاه نمونه قطعات ساخته شده داخلی به نمایش گذاشته می شود و بخشی به قطعات وارداتی اختصاص داده شده و همچنین محلی در این نمایشگاه برای گفتگوی مصرف کننده و تولیدکننده تحت حمایت راه آهن در نظر گرفته شده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*